KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716241

nr 1671 6241

Alice, Rolfstadius (1922-2016), "The blue vase". Signerad. Olja på pannå, 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x27 cm

Utrop:

500 kr

måndag 6 januari 2025
kl 18:16:36